Archiwa tagu: Włodowo

Joga Jabłka Masaż vol.4

WARSZTATY KULINARNE + JOGA + MASAŻ w Kwaśnym Jabłku.

TYSIĄC SMAKÓW JABŁKA – to warsztaty na których poznamy niezliczone możliwości kulinarne jabłek, będziemy wyrabiać chleb, piec ciasta, robić smalec, pasztet, sosy i zupy.
Każdy dzień zaczniemy od świeżych soków i skończymy na słodkim deserze.

Dopieścimy zmysły, a przy współpracy z Eli i Iwoną również ciała. Zadbamy o każdy aspekt dobrego wypoczynku i zdrowego stylu życia.

Będzie słodko i słono a czasem nawet z bąbelkami.
Dostaniecie garść wiedzy, szklankę zdrowia, łyżkę relaksu i szczyptę dobrego humoru.

NATURA I RELAKS
http://kwasnejablko.pl/
Zapraszamy Was do jedynego w swoim rodzaju kameralnego siedliska na wzgórzu, wśród jabłoni, z tradycyjną architekturą, przełamaną nowoczesnym design’em. Miejsca gdzie w małej manufakturze produkuje się polski, ekologiczny cydr. Medalistę wśród cydrów.

KWAŚNE JABŁKO znajduje się w dolinie Pasłęki. 230 km od Warszawy.

Cztery pokoje dwuosobowe oraz jeden pokój trzy/czteroosobowy
*Minimalna ilość – 8 osób.

JOGA by Eli Wierkowska
JOGICZNI powstali z miłości do jogi i podróży.
Ukończyła kurs jogi flow w Indiach, jest certyfikowaną nauczycielką w metodzie Iyengara oraz terapeutką Jogi Śmiechem:D Na co dzień pochłonięta praktyką Mysore i ma apetyt na więcej;). Prowadzi zajęcia dla dorosłych i dla dzieci na co dzień w Warszawie oraz podczas wyjazdów i warsztatów…. Dla początkujących, praktykujących, dla tych mniej i bardziej elastycznych życiowo:)
Pragnie pokazać, że joga to coś więcej niż ćwiczenia i medytacja. Joga może być przede wszystkim przyjemnym sposobem na radosną i świadomą codzienność. Może być z Tobą wszędzie – w domu, w pracy, w podróży. Nie potrzebujesz nic poza matą (a czasami tylko stabilnego podłoża) i bosymi stopami:)
Wierzy w relaksującą moc aktywnego wypoczynku i z powodzeniem łączy jogę z innymi pasjami, przede wszystkim z podróżami. Organizuje wyjazdy sportowe, zarówno letnie jak i zimowe, oraz warsztaty kulinarne połączone z praktyką jogi.
Joga jest dla Eli sposobem na świadome spędzanie czasu z samą sobą, codzienną pracą z ciałem i antidotum na szalony życiowy natłok myśli.
Jest miłośniczką podróży, tych małych i tych dużych. Życie dla niej to jedna wielka podróż, w której joga stała się przewodnikiem.

JABŁKA by JO JURGA czyli MORTIS FOOD
Dziewczyna z tatuażem, z wykształcenia projektantka, z pasji podróżniczka, a z zawodu przedstawicielka sztuk różnych. Studiowała malarstwo w Singapurze i projektowanie w Warszawie. Kobieta pistolet od lat praktykująca zen i eksplorująca kuchnię wege. Doba ma dla niej z zasady 48 godzin po za wyjątkami kiedy ma 72. Nomadka nieustannie poszukująca nowych smaków, zapachów, kolorów i tekstów. Pasjonatka kultury dalekiego wschodu, sztuki ulicy oraz motoryzacji. Wszędzie gdzie jest pcha się do garów. Wegetarianka od zawsze, weganka od 5 lat.

MASAŻ
Iwona Strus_ŻYCIE TO WYBÓR. Sami decydujemy kim chcemy być. Zdobywca Przygód działa, głupiec reaguje. Nie ma początku ani końca, jest tylko działanie. Przeszłość to już historia, przyszłość to tajemnica a życie zdarza się TU I TERAZ.

LOMI LOMI NUI to pełen szacunku dotyk, który odpręża ciało i umysł. Naturalnym stanem człowieka jest życie w szczęściu, harmonii i zdrowiu. Stres, napięcie i duchowy ból często prowadzą do skurczów i blokad w ciele. W celu obrony przed tymi szkodliwymi wpływami organizm w zagrożonych miejscach buduje pancerz ochronny, który jest twardy w dotyku.
W czasie trwania masażu uwalniane są od stresu, obaw i skurczów coraz głębsze warstwy ciała. Masaż pobudza na nowo ciekawość i radość życia, cechy które naturalnie drzemią w każdym człowieku. Jest prawdziwą ucztą dla zmysłów, to wewnętrzne spojrzenie na od dawna pielęgnowane życzenie, wsłuchanie się w ujmujące dźwięki, odczuwanie tropikalnego ciepła i ciągle powracający rozległy dotyk.