Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Festiwal Prezentów Świątecznych z Natury

1 grudnia 2017 :09:00 - 3 grudnia 2017 :18:00

Zrób swój prezent dla ukochanej osoby na św.Mokołaja albo pod choinkę!!! Tak tak!! Zrób! A daczego nie?? To wspaniała zabawa i satysfakcja podarować bliskim swój własnoręcznie zrobiony prezent. Bo nikt, jak właśnie my, nie znamy lepiej potrzeb drugiej osoby 🙂 Prezenty, wykonywane samodzielnie, mają tą jedną niezwykłą cechą: że są idealnie dopasowane do tego czego potrzebuje osoba obdarowywana.

W pierwszy weekend grudnia zaplanowaliśmy zloto-warsztaty z kiermaszem prezentów wprost od Św. Mikołaja lub pod choinkę. Mini-zlot i świetną zabawę przedświąteczną z wykonywaniem swoich prezentów dla najbliższych osób.

Co w planach? Otóż:
– mini-zlot czy spotykamy się przez 3 dni, gadamy i wymieniamy się uwagami o tym co kto lubi dostawać w prezencie 🙂
– warsztaty będą się odbywać w panelach: po trzy w tym także panel dla dzieci!! Dzieciaki też będą miały możliwośc obdarowania Was, dorosłych czymś bardoz osobistym i od serca 🙂
– mini-zlot czy spotykamy się przez 3 dni, gadamy i wymieniamy się pomysłów na prezenty po d choinkę….jest tyle, że brakuje rąk do pracy!! A będą tu i słodkości tradycyjne, naturalne, i coś z przypraw, jakieś zioła, octy śwateczne, kosmetyki a także preparaty na rózne dolegliwości i przeciw nim 😉 To tak na wszelki wypadek, gdyby jednak ktoś stwierdził że woli coś kupić….
– co będziemy robić na warsztatch??: kosmetyki, preparaty lecznicze, słodkości i inne gwiezdne cuda, jakie tylko przyjdą nam do głowy by Wam pokazać i samodzielnie przygotować.

JAK SIĘ ZAPISAĆ: zapisy mailowe: kjudka@wp.pl oraz wpłata zaliczki min. 25% do 3 dni od dnia rezerwacji na podany nr konta w mailu potwierdzającym rezerwację. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń mailowych (przy dokonanej zaliczce)

Ceny paneli warsztatowych i poszczególne programy już na dniach 🙂

Dodatkowe informacje:
Krystyna Judka, tel. 734103970

Miejsce wydarzenia

Niezłe Ziółko – Zielarium
ulica Wolności 67a, 58-260 Bielawa + Google Map

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zwolnij. Poznawaj. Smakuj.